Serdar BOZBEY

Gayrimenkul Danışmanı

1965 Malatya Darende doğumluyum. Çocukluk yıllarım Mersin’de geçti. Rahmetli babamın çarşı merkezde bulunan dükkânında, okul dışı zamanlarda babama yardım ederek ticaretle tanıştım.

Tevfik Sırrı Gür Lisesi’nden 1979 yılında mezun oldum, aynı yıl Kuleli Askeri Lisesi sınavlarını kazanarak Silahlı Kuvvetlere adım attım. Yurt içi ve yurtdışında farklı bölgelerde çeşitli görevlerde bulundum. Silahlı Kuvvetlerden 2011 yılında kendi isteğimle emekli olduktan sonra Emlak Danışmanlığı işine başladım. Dünyaca tanınmış zincir emlak şirketlerinde danışmanlık yaptım. Bu konuda çeşitli eğitimler aldım. Başlıca;

- Emlak Danışmanlığına Hızlı Başlangıç Kursu,
- Milli Eğitim Bakanlığı Emlak Danışmanlığı Kursu,
- Anadolu Üniversitesi AÖF Emlak Yönetimi Programı.

Ayrıca İzmir Dokuz Eylül Üniversitesinde İşletme dalında mastır yaptım. Aldığım eğitimleri sahada kullanarak onlarca gayrimenkulün alım satımına aracılık ettim. Bu konuda ileri seviyede uzmanlaştığımı düşünsem de gayrimenkul danışmanlığı mesleğinin azami müşteri memnuniyeti sağlaması noktasında devamlı eğitim, tecrübe ve çok geniş bir NETWORK gerektirdiği bilincindeyim. Mersin’imizde bir marka olan JOKER Gayrimenkul’ün sahip olduğu engin tecrübe ve uzman danışman ekibi desteğinde, SİZ MÜŞTERİMİZİN gayrimenkul taleplerine etkili çözümler üreteceğime inanıyorum. Satranç, tenis, zıpkınla balık avcılığı, kayak, doğa yürüyüşü, fotoğraf, el dokuma halıcılık gibi hobiler edindim. İleri seviyede İngilizce, temel seviyede Rusça bilirim.

Serdar BOZBEY

Serdar BOZBEY

Sosyal Medya

Danışmana ait ilanlar

Back to top